Kaldkatused - sarikate vahel

Kaldkatuse sarikate vahe soojustamisel tekib pööningule soe kaasaegne eluruum. See suurendab hoone väärtust ja ihaldatavust ilma majakarpi oluliselt muutmata.

Sarikate vahe soojustamine väga heade omadustega klaasvillast soojustusmaterjaliga tagab eramutes ja kortermajades mugava õhkkonna ja vähendab küttearveid. Soojustus takistab talvel soojakadusid ja hoiab hooned suvel jahedamana. Kaldkatuse sarikate vahe soojustamisel on väga heade omadustega soojustuse kasutamine palju suurema tähtsusega kui katuslae soojustamisel.

Eelmisel sajandil jäeti paljude eramute ja kortermajade kaldkatusealused pööningud lihtsalt kasutamata. Kuid viimasel ajal on paljud eramute ja kortermajade omanikud mõistnud

suurema põrandapinna ning kaldlagede ja katuseakendega ruumi väärtust.

 

Knaufi soojustusisolatsiooni tooted

Suurepärane – Unifit 035 ja Unifit 039 on väga madala soojusjuhtivusega, mis tagab maksimaalse energiatõhususe ja madalad küttekulud. Unifiti ainulaadseks eeliseks on selle kiire paigaldamine – materjal vajutatakse lihtsalt kohale. Pidage meeles, et mida paksem on soojustus, seda väiksemad on küttearved!

Hea – Classic 040 on madala soojusjuhtivusega, tagab heal tasemel energiatõhususe.


Põhiline – Classic 044 tagab keskmise soojapidavuse, ent vähendab siiski oluliselt maja küttearveid.