Knauf Grupp

Knauf on 1932.a. loodud perefirma, mille loojateks on vennad Karl ja Dr. Alfons N. Knauf. Täna juhivad nende pojad, äripartnerid Baldwin ja Nikolaus Knauf, Knauf Groupi ettevõtteid tihedas koostöös teiste pereliikmetega.
Knauf on rahvusvaheliselt tunnustatud ehitusmaterjalide ja -süsteemide tootja, olles samas tüüpiline perefirma vaatamata oma firma suurusele. Selge visioon, sihikindlus, innovaatilisus ja ideede rohkus iseloomustavad Knaufi firmade töötajaid ning loovad eeldused Knaufi eduks.

 

Olles alustanud kipsmaterjalide tootmisega Saksamaal, on Knauf tänaseks oluliselt laienenud ja arendanud oma ettevõtteid üle kogu maailma, pakkudes väga mitmesuguseid tooteid ja teenuseid mitmetes valdkondades:

  1. Kipstooted, s.h. kipsplaadid, kipssegud, karkassid, samuti ka paberi ja kipsi tootmine;
  2. Soojusisolatsiooni tooted, s.h. klaasvill, kivivill, paisutatud (EPS) ja pressitud (XPS) vahtpolüstüreen, polüuretaan ning puitkiud-tsementplaadid;
  3. Muud ehitusmaterjalid, s.h. ripplaesüsteemid, profiilplekist materjalid fassaadide katmiseks jpm.
Lisainformatsiooni Knauf Groupi kohta leiate aadressilt www.knauf.com

Knauf Insulation

Knauf Insulation on Knauf Groupi üks ettevõtetest, olles kogu maailmas enim tunnustatud ja innovatiivsemaid  soojustus- ja isolatsioonimetarjalide tootjaid. Tootmisüksused mitmel pool Euroopas, Venemaal, Suurbritannias ja USA-s annavad toodangut kokku rohkem kui 1 miljardi euro väärtuses aastas. 

Knauf Insulation on kõige kiiremini arenev ettevõte oma valdkonnas, pakkudes väga laias valikus soojustus- ja isolatsioonimaterjale arvestades pidevalt kasvavat nõudlust ja ehitustehnoloogia arengut. Säästliku energia tarbimise ja tõhusa helisiolatsiooni tagamiseks nii olemasolevates hoonetes kui uusehitustel, elamutes ja tööstusrajatistes toodab Knauf Insulation erinevaid tooteid. Klaasvilla, kivivilla, EPS ja XPS plaate turustatatkse tuntud kaubamärkidena Ecose Technology, Rocksilk® ja Polyfoam®.

Knauf Insulation on pühendunud järjepidevale arengule ja meid ümbritseva keskkonna säästmisele, kasutades tootmiseks suures osas ka ümbertöödeldud, taas kasutusse võetavat toorainet.
Lisainformatsiooni Knauf Insulationi kohta leiate aadressilt www.knaufinsulation.com