Pärsia lahe piirkonna ettevõte

News posted on 26.03.2013 on Corporate

Knauf Insulation Holding GmbH teatab tähtsast kokkuleppest ettevõttega Exeed Industries LLC, mis kujutab endast osaluse omandamist nende tütarettevõttes Exeed Insulation LLC, mis hakkab töötama ühisettevõttena Knauf Insulationi juhtimisel.

Exeed Insulation LLC-l on praegu hiljuti ehitatud klaasvillast soojustusmaterjalide tehas asukohaga Abu Dhabis Musaffahis (ICAD 1). Lisaks ettevõtte juhtimise enda peale võtmise juurutab Knauf Insulation moodsat tootmisteavet ja tehnikat, sealhulgas ECOSE® tehnoloogiat, et veelgi parandada tehases toodetava klaasvilla kvaliteeti ja viia klaasvillatehas vähimate kuludega ettevõtete hulka. Knauf Insulation kindlustab tootearenduse ja turundusteabe, et tagada tootmise vastavus kõikides Pärsia lahe koostöönõukogu riikides kehtivatele ning tulevastele kirjelduste koostajate, edasimüüjate ja ehitusettevõtjate nõuetele.

Pärast äritehingu sõlmimist saab ettevõtte nimeks Knauf Exeed Insulation LLC ja seda hakkab juhtima varasem Knauf Insulationi Austria ja Šveitsi peadirektor Thorsten Dambly.

Knauf Insulation Holding GmbH on rõõmustab koostööleppe üle Abu Dhabi juhtiva tööstuskontserniga Exeed Industries LLC ja otsib võimalusi edasisteks ühisinvesteeringuteks Pärsia lahe koostöönõukogu riikidesse.