Tooted

Knauf Insulation valmistab klaasvill- ja kivivilltooteid uusimate võimalike standardite kohaselt. Sealjuures on kõiki tooteid katsetatud, et tagada mitmesuguste lahenduste jaoks garanteeritud omadusi.

Knauf Insulationi ECOSE® tehnoloogiaga valmistatud mineraalvilltooted ei ole sellised nagu teised, juba teada-tuntud soojustusmaterjalid. ECOSE kasutab uuenduslikku formaldehüüdivaba sideaine tehnoloogiat ja erinevalt muudest naftakeemiapõhistest soojustustoodetest põhineb see kiiresti taastuval toorainel. Viis aastat kestnud pingelise uurimistöö tulemusel sündinud ECOSE tehnoloogia biopõhine sideaine muudab uue põlvkonna mineraalse soojustusvilla ülipehmeks ja annab sellele loodusliku värvuse. Looduslik pruun värvus esindab varem saavutamatul tasemel säästvust ja töödeldavust.

Knauf Insulationi keskkonnahoidliku ja formaldehüüdivaba suundumusega ECOSE tehnoloogiaga toodetud tooted põhinevad klaasvilla niigi erilistel keskkonnanäitajatel. Knauf Insulationi uus klaasvill ei sisalda tehislikke värvaineid ega formaldehüüde.

Pruuni värvusega kaasneb klaasvilla ülim pehmus. Kindlate soojustuslike ja mürasummutavate omaduste ning tulekindlusega kujutab klaasvill endast uue põlvkonna energiasäästlikku soojustusmaterjali. Knauf Insulationi ECOSE tehnoloogiaga toodetud tooted on sama head kui tavalised mineraalsed soojustusvillad – ainult paremad ... LOODUSLIKUD!

Me oleme nii kindlad meie uue soojustusmaterjali eelistes, et otsustasime panna selle läbipaistvasse pakendisse.